facebook twitter Google Plus
Söz 45. Bölüm Ön İzleme
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Söz 45. Bölüm Ön İzleme özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Söz'ün 45. bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanacaktır. Söz yeni bölümleriyle her hafta pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Yavuz İstanbul'da saldırıya uğradıktan sonra yürütülen soruşturma sonucunda büyük bir sıkıntı yaşar. Agah'ın babası olduğu gerçeği sadece kendini değil Tim arkadaşlarını da derinden etkiler. Timin dağılıp dağılmaması Yavuz'un alacağı karara bağlıdır. Hafız füzeleri imha etmek için uğraşırken arkadaşları ise onun hayatı kurtarmak için mücadele eder.


Söz dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Söz 45. Bölüm Ön İzleme fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Söz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Söz 45. Bölüm Ön İzleme Yorumları (0)
Söz 45. Bölüm Ön İzleme videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Söz 45. Bölüm Ön İzleme videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: söz fragmanı, söz fragman, söz fragmanı izle, söz 45. bölüm fragman, Söz 45. Bölüm Ön İzleme ne zaman yayınlanacak, Söz 45. Bölüm Ön İzleme hangi gün yayınlanacak, Söz 45. Bölüm Ön İzleme hangi kanalda, Söz 45. Bölüm Ön İzleme saat kaçta, Söz 45. Bölüm Ön İzleme neler olacak, Söz 45. Bölüm Ön İzleme özeti