facebook twitter Google Plus
Söz 43. Bölüm İlk Sahne
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Söz 43. Bölüm İlk Sahne özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Söz'ün 43. bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanacaktır. Söz yeni bölümleriyle her hafta pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Yavuz İstanbul'da saldırıya uğradıktan sonra yürütülen soruşturma sonucunda büyük bir sıkıntı yaşar. Agah'ın babası olduğu gerçeği sadece kendini değil Tim arkadaşlarını da derinden etkiler. Timin dağılıp dağılmaması Yavuz'un alacağı karara bağlıdır. Hafız füzeleri imha etmek için uğraşırken arkadaşları ise onun hayatı kurtarmak için mücadele eder.


Söz dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Söz 43. Bölüm İlk Sahne fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Söz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Söz 43. Bölüm İlk Sahne Yorumları (0)
Söz 43. Bölüm İlk Sahne videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Söz 43. Bölüm İlk Sahne videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: söz fragmanı, söz fragman, söz fragmanı izle, söz 43. bölüm fragman, Söz 43. Bölüm İlk Sahne ne zaman yayınlanacak, Söz 43. Bölüm İlk Sahne hangi gün yayınlanacak, Söz 43. Bölüm İlk Sahne hangi kanalda, Söz 43. Bölüm İlk Sahne saat kaçta, Söz 43. Bölüm İlk Sahne neler olacak, Söz 43. Bölüm İlk Sahne özeti