facebook twitter Google Plus
Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Söz'ün 31. bölüm 2. fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanacaktır. Söz yeni bölümleriyle her hafta pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Yavuz İstanbul'da saldırıya uğradıktan sonra yürütülen soruşturma sonucunda büyük bir sıkıntı yaşar. Agah'ın babası olduğu gerçeği sadece kendini değil Tim arkadaşlarını da derinden etkiler. Timin dağılıp dağılmaması Yavuz'un alacağı karara bağlıdır. Hafız füzeleri imha etmek için uğraşırken arkadaşları ise onun hayatı kurtarmak için mücadele eder.


Söz dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Söz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: söz fragmanı, söz fragman, söz fragmanı izle, söz 31. bölüm fragman, Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Söz 31. Bölüm 2. Fragmanı özeti