facebook twitter Google Plus
Söz 27. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Söz 27. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Söz'ün 27. bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanacaktır. Söz yeni bölümleriyle her hafta pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Teröristler Tim'i pusuya düşürürken Yavuz ise Agah'ı beklemediği bir yerde bulur. Tim ve Yavuz için tehlike devam etmektedir. Annesinin ölümünün altındaki gerçekleri öğrendikten sonra Yavuz gergin ve sinirli bir ruh halindedir. Bu tavrı Bahar'la aralarında problem yaratır. Eylem'in yabancı istihbarata Tim'in yerini söylemesi yine büyük bir problemi ortaya çıkartır.


Söz dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Söz 27. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Söz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Söz 27. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Söz 27. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Söz 27. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: söz fragmanı, söz fragman, söz fragmanı izle, söz 27. bölüm fragman, Söz 27. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Söz 27. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Söz 27. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Söz 27. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Söz 27. Bölüm Fragmanı neler olacak, Söz 27. Bölüm Fragmanı özeti