facebook twitter Google Plus
Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizisi Söz'ün 20. bölüm 2. fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanacaktır. Söz yeni bölümleriyle her hafta pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Yavuz büyük bir kararın eşiğindedir bir yanda her yerde terör estiren Çolak diğer yanda 5 özel kuvvet askerinin hayatı. Yavuz'un liderlik ettiği Tim, Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir üsse düzenlenecek olan saldırının istihbaratını alıp bu bölgeye harekete geçerler. Uzun süren çatışma sonucunda Yavuz ve Tim'i beklenmedik bir son beklemektedir.
Söz dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Söz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Söz 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti