facebook twitter Google Plus
Söz 19. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Söz 19. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizisi Söz'ün 19. bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanacaktır. Söz yeni bölümleriyle her hafta pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Yavuz büyük bir kararın eşiğindedir bir yanda her yerde terör estiren Çolak diğer yanda 5 özel kuvvet askerinin hayatı. Yavuz'un liderlik ettiği Tim, Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir üsse düzenlenecek olan saldırının istihbaratını alıp bu bölgeye harekete geçerler. Uzun süren çatışma sonucunda Yavuz ve Tim'i beklenmedik bir son beklemektedir.
Söz dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Söz 19. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Söz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Söz 19. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum Devran

Diznin yeni sezondaki ilk bölümünü beğenmedim. Çok sunilik ve zorlama olmuş. Ya Ertuğrul daha öncede herkes öldü diye bildi ve sonradan ortaya çıktı. Son bölümde de yine herkes öldüğünü biliyor ve tekrara ortaya çıkacak. Ölüp ölüp diriliyor. Böyle saçma şey olmaz. Diziyi sulandırmayın Yönetmen başka konu bilmiyormu?

yorum Elif

Sevjorum feyzullahi


Anahtar kelimeler: söz fragmanı, söz fragman, Söz 19. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Söz 19. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Söz 19. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Söz 19. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Söz 19. Bölüm Fragmanı neler olacak, Söz 19. Bölüm Fragmanı özeti